Camper Park

Camperpark powstał w 2016 roku jako rozwinięcie naszej pierwotnej działalności – Agrozajazdu. Ponieważ jest umiejscowiony u podnóża Gór Stołowych przez cały dzień towarzyszy nam przepiękny widok. Przy polu namiotowym dostępna jest kuchnia letnia. Posiada: kuchenkę 4 palnikową, 2 czajniki elektryczne, 2 lodówki. Do dyspozycji gości są liczne krzesła i stoły. Ze szczególną starannością dbamy aby stworzyć dla Was miejsce przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku, dlatego część pola namiotowego została podzielona zielenią na wygodne parcele.

Dla najmłodszych mamy przygotowany plac zabaw. To miejsce, gdzie nasze pociechy mogą zawrzeć nowe znajomości i rozładować swoją energię.

Na terenie naszego obiektu znajduje się bar czynny od godz. 12.00, można tu wypić wyśmienitą kawę z ekspresu, zjeść ciepły posiłek aż do godz. 20.00. Nasza kucharka Pani Gosia gotuje pyszne zupy i domowe obiadki a pstrąg z naszych stawów jest prawdziwym rarytasem.

Zwierzęta to atrakcja, którą uwielbiają wszystkie maluchy. Konie za płotem, kaczki, kury, króliczki, kotki, baranki dostarczają im dużo radości i możliwość poznania ich z bliska.

Obecnie mamy wydzielone 3 miejsca na ognisko, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w barze i dokonaniu opłaty w kwocie 20 zł (za jednorazowe skorzystanie).

Zdjęcia