REZERWACJA BEZ POŚREDNIKÓW

Agrozajazd

Agrozajazd powstał w 2008 roku i położony jest w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych.
Dzięki swojej lokalizacji nasz obiekt jest idealną bazą wypadową do uprawiania turystyki górskiej i rowerowej. Położony jest 200 m.od Zalewu Radkowskiego, a w jego okolicach znajduje się wiele atrakcyjnych turystycznie miejsc.

W skład naszej bazy noclegowej wchodzą 4 pokoje, a w okresie letnim domki holenderskie i pole kempingowe. Dla najmłodszych mamy przygotowany plac zabaw. To miejsce, gdzie nasze pociechy mogą zawrzeć nowe znajomości i rozładować swoją energię.

Na terenie obiektu znajduje się bar. Od godz. 9:00 do 12:00 można tu zjeść smaczne śniadanie i wypić wyśmienitą kawę z ekspresu. Potem bar zapewnia możliwość zjedzenia ciepłego posiłku aż do godz. 20:00. Nasza kucharka – Pani Gosia gotuje pyszne zupy i domowe obiadki, a pstrąg z naszych stawów jest prawdziwym rarytasem.

Zwierzęta to atrakcja, którą uwielbiają wszystkie maluchy. Konie za płotem, kaczki, kury, króliczki, kotki, baranki dostarczają im dużo radości i możliwość poznania ich z bliska.

Obecnie mamy wydzielone 3 miejsca na ognisko, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w barze i dokonaniu opłaty w kwocie 20zł (za jednorazowe skorzystanie).

Zdjęcia